PF 2018

Rok 2017 pro nás byl v mnoha ohledech přelomový. Mnoho skončilo a my se ocitli na začátku něčeho úplně nového. V nejbližších letech se uvidí, jak dobře se s tím popereme.

Lukas Lv a Kat Lv Krumpálová dva roky působili v Xiongjie Fight Club (Shanghai, Čína) jako trenéři a v prosinci 2017 odkoupili většinový podíl a oficiálně se stali spoluvlastníky klubu, pro který mají mnoho zajímavých plánů!

Lukas Lv v témže roce založil bezpečnostní agenturu Black Crocodile v Šanghaji a Kat Lv Krumpálová se po sedmi letech vrátila do ČR. Nastoupila na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, kde začala vyučovat taijiquan, zdravotní qigong a základy wushu. V prosinci úspěšně obhájila svou disertační práci na Šanghajské sportovní univerzitě. Stala se oficiální zástupkyní čínského wrestlingu v ČR. Navázala úspěšnou spolupráci s Kungfu Akademií Yulong v Brně a zahájila semináře taijiquan a zdravotního qigongu. Na MČR 2017, které se konalo v Brně, se poprvé objevila v roli rozhodčí – moderní wushu, tradiční wushu a taijiquan. Pozvala mistra Xu Changwena a jeho dva trenéry na oficiální návštěvu ČR, během které u nás poprvé představili jižní styl taijiquan.

Rok 2018 jistě přinese další překvapení. Ať už budeme kdekoliv, náš cíl zůstává stejný – šíření a propagace čínských bojových umění, zdravotních cvičení, čínské kultury a bojových sportů.

Moc vám všem děkujeme za podporu, bez ní bychom se tak daleko jen tak nedostali.

Úspěšný rok 2018 vám přeje

Qiankun Wushu Academy
Lukas Lv & Kateřina Lv Krumpálová

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s